UFK

Oszczędzaj na emeryturę z polisą Unit Linked

Choć w Polsce funkcjonują od niedawna w krajach Europy ubezpieczeniowe produkty finansowe zdobyły grono wielu zwolenników. Polisy Unit Linked są ubezpieczeniem długoterminowym i doskonale nadają się do gromadzenia funduszy na przyszłą emeryturę.   

Dlaczego polisa Unit Linked może być korzystna?

Polisy Unit Linked dają użytkownikowi możliwość samodzielnego dobierania do swojego portfela funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez różne towarzystwa.  Pozwala to na znaczną dywersyfikację ryzyka inwestycyjnego i wiąże się z dużymi korzyściami podatkowymi. Wpłacane środki są cały czas inwestowane, a tzw. podatek Belki jest odraczany w czasie, dzięki czemu może pracować na Twoją emeryturę i zwiększać zyski.

Zamów bezpłatną konsultacje

Zostaw nam swój numer kontaktowy, a my oddzwonimy w dogodnym dla Ciebie terminie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.