Ubezpieczenia zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne, czyli leczenie na europejskim poziomie

Nie chcesz być zdany wyłącznie na pomoc publicznej służby zdrowia? Dbasz o komfort swój i swoich Bliskich? Niektóre zabiegi lub badania wymagają długiego oczekiwania na termin, kiedy możliwe będzie ich przeprowadzenie. Mamy dla Ciebie sposób abyś mógł uniknąć kolejek i stresu. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne gwarantuje zarówno organizację jak i finansowanie leczenia szpitalnego oraz usług ambulatoryjnych.

Co zapewnia prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne jest propozycją bardzo elastyczną. Możliwe jest samodzielne, indywidualne dobranie wysokości składek. Ubezpieczony otrzymuje gwarancję leczenia w renomowanych szpitalach zarówno publicznych jak i prywatnych. Usługi ambulatoryjne są świadczone na terenie całej Polski w ponad 300 prywatnych placówkach. Miesięczna składka zapewnia organizację kompleksowego leczenia, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Chciałbyś by Twoje zdrowie znalazło się pod opieką najwyższej klasy specjalistów?

Nie chcesz spędzać miesięcy w kolejkach, oczekując na leczenie finansowane przez system publiczny?

Chciałbyś zaplanować swoje wydatki tak, by nie ponosić jednorazowo wysokich kosztów związanych z koniecznością leczenia?

Wierzysz w nowoczesne technologie medyczne i chciałbyś skorzystać z nich w trakcie swojego leczenia?

 

Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś twierdząco przyjdź do nas, a pomożemy Ci znaleźć odpowiednie ubezpieczenie, które da Ci pewność, że w razie problemów zdrowotnych Ty i Twoja rodzina zostaniecie otoczeni właściwą opieką specjalistów.

Zamów bezpłatną konsultacje

Zostaw nam swój numer kontaktowy, a my oddzwonimy w dogodnym dla Ciebie terminie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.