Ubezpieczenia Mieszkaniowe

Dom / mieszkanie

Piętro

Kod pocztowy nieruchomości

Rok budowy

Powierzchnia(w m2)

Przybliżona wartość nieruchomości

Przybliżona wartość wyposażenia

Imię

Nr telefonu

E-mail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jurafinance.pl (Administrator danych) w celu udzielenia mi dodatkowych informacji handlowych z zakresu oferty Agencji. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji handlowej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jurafinance.pl (Administrator danych), w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych produktów i usług.

Obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016): informacje o przetwarzaniu przez nas danych, jak również o prawach osób, których dane dotyczą znajdują się w naszej Polityce Prywatności

Ubezpieczenia mieszkaniowe

zadbaj właściwie o swoje cztery kąty

Aby zapewnić kompleksową ochronę swojego mieszkania oraz zgromadzonego w nim dobytku wcale nie trzeba kupować najdroższego ubezpieczenia. Jego wybór jednak wbrew wszelkim pozorom nie jest prosty. Pod uwagę trzeba wziąć wiele czynników oprócz wysokości składki. Zastanawiasz się przed czym powinieneś się zabezpieczyć i szukasz rzetelnej, obiektywnej rady? Jako niezależni doradcy pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę, która uchroni Cię przed stratą tego, co dla Ciebie najważniejsze.
Rodzaje dostępnych ubezpieczeń, czyli spośród czego wybierać?

© Jura Finance 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone.

strony internetowe kraków, software house kraków, aplikacje webowe kraków