Ubezpieczenia mieszkaniowe

Ubezpieczenia mieszkaniowe – zadbaj właściwie o swoje cztery kąty

Aby zapewnić kompleksową ochronę swojego mieszkania oraz zgromadzonego w nim dobytku wcale nie trzeba kupować najdroższego ubezpieczenia. Jego wybór jednak wbrew wszelkim pozorom nie jest prosty. Pod uwagę trzeba wziąć wiele czynników oprócz wysokości składki. Zastanawiasz się przed czym powinieneś się zabezpieczyć i szukasz rzetelnej, obiektywnej rady? Jako niezależni doradcy pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę, która uchroni Cię przed stratą tego, co dla Ciebie najważniejsze.   

Rodzaje dostępnych ubezpieczeń, czyli spośród czego wybierać?

 

Ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych

Ochroną takiego ubezpieczenia mogą być objęte zarówno domy jednorodzinne, mieszkania, budynki gospodarcze, domki letniskowe, garaże, obiekty małej architektury, maszyny i urządzenia będące wyposażeniem budynku, jak i wszelkie ruchomości domowe. Zakres ochrony jest bardzo szeroki i obejmuje przede wszystkim straty będące wynikiem pożaru, huraganu, uderzenia pioruna, upadku statku powietrznego, wybuchu, osunięcia się ziemi, lawin, trzęsienia ziemi, zjawisk pogodowych związanych z obfitymi opadami deszczu lub śniegu. Warto zabezpieczyć się przed skutkami działania nieprzewidywalnej przyrody.  


Ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem

Ubezpieczenie obejmuje mienie ruchome jak również stałe elementy wyposażenia wraz z przedmiotami o wysokiej wartości jak np. biżuteria, komputery, czy sprzęt agd i rtv. Zabezpiecza na wypadek kradzieży z włamaniem lub wszelkich form wandalizmu na jakie jesteśmy coraz częściej narażeni w codziennym życiu.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym

Życie niesie wiele niespodzianek, które nierzadko obarczone są sporymi konsekwencjami finansowymi. Warto zawczasu się przed nimi zabezpieczyć. Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej gwarantuje ochronę zarówno Tobie jak i Twoim Bliskim w różnych sytuacjach życiowych jak np. zalanie mieszkania sąsiadowi lub wypadek spowodowany przez Twoje dziecko. 

 Ubezpieczenie stałych elementów od stłuczenia

Pewne przedmioty będące stałym elementem wyposażenia domu lub mieszkania są bardzo delikatne i kosztowne, natomiast nie da się wykluczyć, że w wyniku czyjejś nieostrożności zostaną uszkodzone. Nie warto ryzykować niepotrzebnych konfliktów i wydatków. Ubezpieczenie chroni przed przypadkowym stłuczeniem szyb okiennych i drzwiowych, luster lub przeszkleń na ścianach i dachach. 

Ubezpieczenie assistance dla domu

Assistance dla domu to często uzupełnienie wyżej wspomnianych rodzajów ubezpieczeń, gwarantujące pomoc finansową oraz techniczną w przypadku takich zdarzeń losowych jakimi są awaria w mieszkaniu lub włamanie. 

Zamów bezpłatną konsultacje

Zostaw nam swój numer kontaktowy, a my oddzwonimy w dogodnym dla Ciebie terminie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.