Plan Systematycznego Oszczędzania

Plan Systematycznego Oszczędzania – Twój własny sposób na jutro

Oszczędzasz na wymarzone wakacje? Dom z ogródkiem? Wykształcenie dziecka, a może martwisz się o swoją emeryturę? Nie odkładaj pieniędzy na nisko oprocentowanych rachunkach bankowych. W ramach Planu Systematycznego Oszczędzania Twoje środki finansowe będą efektywnie pracować na lepszą przyszłość.

Do kogo jest skierowany PSO i jak rozpocząć oszczędzanie?

Jeśli planujesz systematycznie odkładać środki na przyszłość to Plan Systematycznego Oszczędzania jest dla Ciebie idealną propozycją. Dołączenie do Planu wymaga jedynie podpisania umowy. Później wystarczy już tylko złożyć w swoim banku dyspozycję stałego zlecenia przelewu i sprawdzać rosnący stan  oszczędności.  

Na czym polega Plan Systematycznego Oszczędzania?

Plan Systematycznego Oszczędzania opiera się na inwestowaniu w jednostki funduszu inwestycyjnego. Inwestor samodzielnie określa subfundusze w jakie zamierza inwestować oraz ilość lokowanych środków. Podobnie jak w przypadku Funduszy Inwestycyjnych tak i tu można wybierać pomiędzy funduszem akcyjnym oraz funduszem rynku pieniężnego.  

Na jaki okres podpisywana jest umowa?

Długość procesu oszczędzania w ramach planu zależy tylko od Ciebie. Minimalny okres na jaki zwykle można zawrzeć umowę wynosi dwa lata. Im dłuższy deklarowany okres gromadzenia kapitału, tym wyższe zniżki w prowizjach i opłatach manipulacyjnych. Im większy staż w Towarzystwie tym wyższa skala obniżek realizowanych bez zbędnych formalności. Dodatkowym atutem przemawiającym za wyborem Planu Systematycznego Oszczędzania jest możliwość wpłat i wycofania swoich pieniędzy w dowolnym momencie.  

 

PSO to bardzo prosty i wygodny sposób oszczędzania. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w dopełnieniu wszystkich koniecznych formalności.

Zamów bezpłatną konsultacje

Zostaw nam swój numer kontaktowy, a my oddzwonimy w dogodnym dla Ciebie terminie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.